top of page

TRENERZY

robocze274_edited.png

POZNAJ NASZĄ KADRĘ 

Łukasz Wójcik 2

ŁUKASZ WÓJCIK

 

 

 

 

Łukasz – założyciel klubu. Swoją przygodę z judo zaczął w 1999 r. w klubie UKJ „7” Mława, tam przez 13 lat rozwijał się pod okiem znakomitego trenera Cezarego Kądrzyckiego. Z tym klubem trenował przez wiele lat, brał udział w zawodach zdobywając medale na szczeblu ogólnopolskim. Posiada stopień mistrzowski I dan. Zdobył kwalifikacje w zakresie trenera judo 2 klasy. Jest również  licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo.

Łukasz posiada tytuł instruktora samoobrony oraz kursy specjalizacyjne Tactical Fight System wystawione przez Międzynarodowe Centrum Szkoleń i kursów specjalistycznych.

Pomysł założenia klubu judo od zawsze był marzeniem Łukasza. Prowadzenie najmłodszych zawodników jest Jego pasją oraz wielką przyjemnością. Kończąc zawodnicze zmagania na tatami wiedział, że chce zostać trenerem, kontynuować walkę na macie ale już z innej perspektywy i tak też się stało. Przez ten okres udało mu się zebrać wiele cennych doświadczeń, odbyć kilka inspirujących wyjazdów zagranicznych, poznać znakomitych trenerów – zdaje sobie jednak sprawę, że jest to dopiero początek Jego drogi jako szkoleniowca.

 

KRYSTIAN PIEKACZ

PRZEMEK BIRKE

DOMINIK STULDYCH

EMILIA SADOWSKA

BARTEK KOT

DAMIAN RARÓG

KASIA STASIECKA

PAWEŁ WACIKOWSKI

DOMINIK GRZYWACZ

MARTA ŁUKASIAK

MATEUSZ BUGAJ

BARTEK ZAWADZKI

MARTYNA DOBROWOLSKA

SANDRA LICKUN

PAULINA MENDEL

kajetan1.png

KAJETAN LIPIŃSKI

ZAPRASZAMY

bottom of page