top of page

ŁUKASZ WÓJCIK

010_edited.jpg

Łukasz – założyciel klubu. Swoją przygodę z judo zacząłem w 1999 r. w klubie UKJ „7” Mława, tam przez 13 lat rozwijał się pod okiem znakomitego trenera Cezarego Kądrzyckiego. Z tym klubem trenował przez wiele lat, brał udział w zawodach zdobywając medale na szczeblu ogólnopolskim. Posiada stopień mistrzowski I dan. Zdobył kwalifikacje w zakresie trenera judo 2 klasy. Jest również  licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo.

Łukasz posiadam tytuł instruktora samoobrony oraz kursy specjalizacyjne Tactical Fight System wystawione przez Międzynarodowe Centrum Szkoleń i kursów specjalistycznych.

Pomysł założenia klubu judo od zawsze był marzeniem Łukasza. Prowadzenie najmłodszych zawodników jest Jego pasją oraz wielką przyjemnością. Kończąc zawodnicze zmagania na tatami wiedział, że chce zostać trenerem, kontynuować walkę na macie ale już z innej perspektywy, i tak też się stało. Przez ten okres udało mu się zebrać wiele cennych doświadczeń, odbyć kilka inspirujących wyjazdów zagranicznych, poznać znakomitych trenerów – zdaje sobie jednak sprawę, że jest to dopiero początek Jego drogi jako szkoleniowca.

Mimo kilku lat pracy trenerskiej może pochwalić się wynikami swoich podopiecznych min. medale Mistrzostw Polski Młodzików, Medale Pucharów Polski Młodzików oraz Juniórek Młodszych, udział zawodników  w Pucharze Europy a także setki medali zdobyte przez moich zawodników w kategorii dzieci.
 

Łukasz jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej oraz Akademii sztuki Wojennej. Uważa, że człowiek powinien cały czas doskonalić siebie. Aktualnie podnosi swoją wiedzę w zakresie studiów wychowania fizycznego oraz zarządzania w biznesie. W czasie wolnym interesuje się wojskowością oraz obronnością naszego kraju, w tym najbardziej kwestią służb specjalnych.

Wielkim marzeniem ale też celem Łukasza jest wychowanie medalisty Igrzysk Olimpijskich. 

KONTAKT DO ŁUKASZA

t: 797 194 078 
e: lukasz.samejudo@gmail.com

bottom of page