top of page

Wielki Sukces Antona Khachatryana!


Z ogromną radością informujemy, że nasz zawodnik Anton Khachatryan, aktualny Mistrz Polski Juniorów Młodszych w kategorii +90 kg, został doceniony i powołany na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Sofii. 🎉

Serdeczne gratulacje dla Antona, całego Klubu, Trenerów Prowadzących oraz Rodziców! To ogromne osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji. 💪

Przypominamy, że jest to cykliczne powołanie, ponieważ rok temu również mogliśmy się pochwalić reprezentantem Polski podczas Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych. Wtedy nasz Klub reprezentował Mateusz Waćko.

Trzymamy kciuki za Antona! Powodzenia w Sofii! 🥋

______________________________________________________

❤️W dążeniu do celu i wyścigu marzeń wspierają nas ❤️


ASKO S.A. mieszkania deweloper firma budowlana

Victoria Dom S.A.

Mazowieckie Centrum Poligrafii 

FizjoVita - Klinika Fizjoterapii i Osteopatii

Techsystem GGB 

ALBAU

Art.Stal Producent Ogrodzeń

Comments


bottom of page