top of page

Wenecja jest NASZA!

Mija kolejny pracowity dla klubu weekend ‼️❗‼️

Kilkadziesiąt rekinów jak co tydzień ciężko pracowało na sobotnim randori. Solidna i regularna praca to absolutna podstawa w drodze do bycia coraz lepszym.

💪💪💪

Ponadto trójka naszych wybitnych zawodników🦈 walczyła na Pucharze Polski Juniorów w Rybniku. Trzech naszych zawodników walczyło tego dnia bardzo oddanie i do samego końca. Dzięki temu udało się wywalczyć aż dwa piąte miejsca.

Zdobywcą punktowanych lokat był Kamil Dolota, który zmaga się tego dnia z kontuzją oraz Mateusz Waćko, który to w niefortunny sposób został oceniony przez sędziów w wyniku czego został zdyskwalifikowany z całego turnieju. 🥋😯

Jednak dobrze wiemy, że ciężka praca popłaca, zatem jesteśmy spokojni o wyniki kolejnych startów. 👍👍👍

A równie ważna informacja płynie do Nas z Włoch 🇮🇹 uwaga uwaga ↙️

SameJudo deklasuje wszystkie kluby startujące w międzynarodowym turnieju Judo Vittorio Veneto zajmując PIERWSZE miejsce w klasyfikacji drużynowej.

🏆🏆🏆

Wspaniały turniej, świetna organizacja a przede wszystkim - bardzo wysoki poziom Sportowy i duży sukces naszych młodych Rekinów.

Cieszymy się, że tak wielu naszych zawodników miało okazję wziąć udział w tej fantastycznej przygodzie, gdzie udało się nam połączyć sportowe wyznawania z radością podróżowania i zwiedzania. ⛰️📸

Z pewnością wielu młodych zawodników nie mogłoby sobie pozwolić na ten dość kosztowny wyjazd, gdyby nie dofinansowanie ze strony Klubu. Nic nas tak nie buduje, jak spełnianie marzeń naszych zawodników.

🥇

"Zimna głowa", pełne skupienie, realizacja założonych celów - tak można podsumować dzisiejsze walki naszych rekinów.

🥇🥈🥉🦈🦈🦈🥉🥈🥇

Zawodnicy doskonale przygotowani do turnieju pokazali bardzo wysoki poziom sportowy. Wracają więc z licznymi medalami, a co najważniejsze w życiu młodego sportowca z nowym, kolejnym doświadczeniem !!!

🥇 4

🥈 4

🥉 9

🥋🥋🥋🦈❤️🦈🥋🥋🥋

Zaznaczmy, że był to wspaniały weekend. W sobotę rekiny zawitały w mieście na wodzie- Wenecji, spacerując wąskimi uliczkami zapoznawali się z klimatem Włoch, a w niedzielę stanęli na włoskim tatami i pokazali na co ich stać !

A jak już wiemy stać ich na wiele !

Same ! Judo !

💪🦈💪🥋💪🦈💪Commentaires


bottom of page