top of page

Sezon 2022/2023

Zaktualizowano: 20 sty 2023Drodzy Rodzice!


Poniżej kilka informacji dotyczących organizacji w sezonie 2022/2023 😊


Deklaracje członkowskie - deklaracje członkowskie dotyczą tylko nowych członków Klubu. Osoby, które dostarczały je w poprzednim roku nie dostarczają ich ponownie.


Ubezpieczenie - wszyscy zawodnicy trenujący w Klubie muszą być ubezpieczeni. Można ubezpieczyć się we własnym zakresie i dostarczyć potwierdzenie ubezpieczenia trenerom. Polisa musi być rozszerzona o wyczynowe uprawianie sportu lub sporty podwyższonego ryzyka. Mogą też Państwo wykupić ubezpieczenie za pośrednictwem Klubu w dwóch wariantach:

a) Polisa grupowa w kwocie 60 zł rocznie. Polisa jest 24h/7.

b) Polisa indywidualna (bardziej rozbudowana) – do wykupienia przez link na naszej stronie.

Zakres oraz informacje znajdą Państwo na stronie https://www.samejudo.pl/ubezpieczenie. Kwestie ubezpieczenia powinny zostać uregulowane do końca września.


Start zajęć – w zależności od lokalizacji treningi wystartują w różnych terminach. Wszelkie informacje będą dostępne 1 września na naszej stronie internetowej w zakładce „Treningi”. Data rozpoczęcia treningów jest uzależniona tylko i wyłącznie od Dyrekcji szkół. Kwestie przydziału do grup należy omawiać z trenerami prowadzącym, nie z biurem. Staramy się utrzymać te same dni i godziny treningów jak w ubiegłym sezonie. W dniu startu zajęć otrzymają Państwo mail oraz sms.


System SportsManago - wszyscy zawodnicy są automatycznie przepisani do nowego sezonu. Rodzice NIE REJESTRUJĄ zawodników ponownie.


Składki członkowskie - mimo wysokich podwyżek cen wynajmu w szkołach. Zarząd UKS ”SameJudo” nie zdecydował się na podwyższenie opłat. Stawki pozostają takie same jak w poprzednim sezonie. Przypominamy, że składki muszą zostać uiszczone do 10tego dnia miesiąca z góry. Prosimy o uregulowanie zaległych opłat łącznie z wakacyjną opłatą wakacyjną.


Biuro Klubu - dostępne będzie dla Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 pod dwoma numerami telefonu. Prosimy by wszystkie zapytania techniczne lub dotyczące organizacji zajęć kierować mailowo na adres samejudo@gmail.com.


Plany startowe – trenerzy w drugiej połowie września przedstawią plany startowe dla dzieci z grup kontynuujących. W tym zakresie również należy kontaktować się z Trenerami.


Konkursy – w najbliższym czasie na naszych profilach social media będą pojawiały się konkursy z super nagrodami! Zachęcamy do udziału.


Grupa rodziców na FB – przypominamy o grupie rodziców na Facebooku jako najszybszej formie komunikacji. Zaznaczamy, że należy uzupełnić dane w prośbie o przyjęcie.

W każdej gminie, w której prowadzimy zajęcia przez cały wrzesień będziemy organizowali pikniki-festyny miejskie. Gorąco zapraszamy nasze Rekiny małe i duże. Podczas pikników czekać będzie na dzieci moc atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Zachęcamy do udziału.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji jak największej liczbie znajomych. Wrzesień to trudny i bardzo istotny czas dla Klubu związany z naborami. Dobre słowo na temat klubu, przekazywanie informacji o naborach do swoich znajomych czy zwykłe udostępnianie facebook’owych wpisów będzie dla nas wyjątkowo potrzebne.


Z góry bardzo dziękujemy za pomoc! Pokażmy moc #samejudofamily


Do zobaczenia na treningach!

Comments


bottom of page