top of page

SAMEJUDO CUP 6

Zaktualizowano: 20 sty 2023

To będzie długi post, ale nie jesteśmy w stanie krócej wyrazić całej wdzięczności, którą czujemy. Wdzięczności wobec tych wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji turnieju, z którego relację video z dumą prezentujemy 📽️ Zachęcamy przeczytać cały, aby poznać wszystkich tych, którzy włożyli kawał serca w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.


Do tegorocznej, szóstej edycji SameJudo Cup zgłosiło się ponad 1100 zawodników z całej Polski oraz goście zagraniczni min. z Azerbejdżanu, Gruzji, Szwecji, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Rumunii. 🇦🇿🇬🇪🇸🇪🇱🇹🇱🇻🇪🇪🇺🇦🇷🇴


Wizytówką naszego turnieju jest wzorowa organizacja i sprawne przeprowadzenie zawodów. Z każdą kolejną edycją staramy się podnieść poprzeczkę wyżej i szybować niczym Armand Duplantis. Wszystkie bloki turniejowe wystartowały bez opóźnień o określonych godzinach, co przy tej liczbie uczestników nie jest tak oczywiste. W tym roku skorzystaliśmy z pomocy informatyków z PECS TECH, którzy również przygotowali dla nas transmisję na żywo ze wszystkich 7 mat❗ Transmisje obejrzało łącznie ok. 20 tysięcy osób 💥


Tegoroczna edycja nie odbyłaby się bez pomocy dwóch firm, które od dłuższego czasu wspierają nasze inicjatywy i naszych zawodników. Jeszcz raz serdecznie dziękujemy Mazowieckie Centrum Poligrafii i Victoria Dom S.A.. Zachęcamy wszystkich sympatyków klubu i turnieju do korzystania z usług naszych sponsorów. Patronaty honorowe nad wydarzeniem objęło wiele instytucji, tym samym doceniając naszą imprezę - za co bardzo dziękujemy: Polski Komitet Olimpijski Ministerstwo Sportu i Turystyki Embassy of Japan in Poland Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego Kamil Michał Iwandowski - Burmistrz Miasta Zielonka Powiat Wołomiński - Ziemia Norwida i "Cudu nad Wisłą"

Piękne medale oraz pucharu przygotowała dla nas firma Voytex- Trofea Sportowe, a nagrody rzeczowe Dispeed


Zawody były współfinansowane ze środków Miasta Zielonka oraz Urzędu Marszałkowskiej Województwa Mazowieckiego. Kolejne podziękowania kierujemy również dla partnerów imprezy MIMEK Drzwi, Techsystem GGB , FizjoVita - Klinika Fizjoterapii i Osteopatii, PewniSportu.pl - Ubezpieczenia sportowe Dziękujemy że jesteście z nami!

Materiały dzięki, którym wszyscy mogą dowiedzieć się, jak wygląda najlepszy turniej w tej części galaktyki, a uczestnicy powspominać to zasługa: Fotki Rafał Morawski Fotografia Kasia Romek Montaż filmu Kamil Czekalski Athlete - Dietetyk i Trener


Last but not least - RODZICE SAME JUDO FAMILY ❤️ Może się powtarzamy, ale to nic złego, jeżeli powtarza się szczerą prawdę. Jesteście najlepsi! Bez Was nie ma Same Judo, bez Was nie moglibyśmy wpierać młodych judoków w ich starcie w przyszłość i organizować tak wielu wydarzeń, na tak dobrym poziomie. To Wasza pomoc i zaangażowanie napędza nas do działania. Tworzymy niesamowitą społeczność, której wsparcie pomoże Rekinom przejść przebojem przez życie. Nieważne czy będą zawodnikami judo (choć bardzo byśmy chcieli), kapitał, który zbierają w naszym Klubie, przy OGROMNYM wkładzie rodziców na pewno zaprocentuje. Pokaże im, że nie ma rzeczy niemożliwych i że sumienność, pasja i zaangażowanie wkładane w to co robią do droga do sukcesu. Nieważne z jakiego punktu zaczynają, Rekiny potrafią iść na szczyt! I nigdy nie będą szły same, bo jest z nimi SAME JUDO FAMILY 🥋

Gratulacje dla wszystkich medalistów oraz uczestników!

Jeżeli doczytaliście do tego momentu dajcie nam znać w komentarzu jak się bawiliście? Jak podobał się turniej?Comentários


bottom of page