top of page

REKINY na Turnieju Nadziei Olimpijskiej w

💪🦈Udany weekend w Opolu!🦈💪

W weekend nasi zawodnicy uczestniczyli w Mistrzostwach Polski U16 - młodzieży z rocznika 2008 oraz Turnieju Nadziei Olimpijskiej - Pucharu Polskiego Związku Judo.

Z dumą informujemy, iż pierwsza część zawodów, czyli Mistrzostwa Polski, były bardzo bardzo udane! 👏👏

Wicemistrzem Polski w kategorii 50 kg został Kamil Dolota, którego wynik bardzo nas cieszy, ponieważ to już drugi indywidualny medal naszego zawodnika i cały czas jest w ścisłej krajowej czołówce. 👏👏🏅

Świetnie zaprezentowały się nasze rekinowe dziewczyny! Julia Papaj zdobyła brązowy medal w kategorii 63 kg! 🏅👏 Warto zauważyć, że Julia walczyła z ponad 4 kg „niedowagą” a walka półfinałowa mogła również zostać wygraną. 🎉

Brązowy medal w kategorii do 52 kg zdobyła Ina Zielińska, która po bardzo dobrze przepracowanym okresie wakacyjnym pokazała jeszcze lepsze wyniki walki i olbrzymie serce do walki! ❤️ Są to pierwsze medale Mistrzostw Polski obu dziewczyn. 🎉👏

Tuż za podium na „pechowym” 5 miejscu uplasowali się Olga Cibor (52kg), Maksymilian Pieńkosz (81kg), (Jakub Waćko +90kg). Cała trójka „otarła” się o upragnione podium i potwierdziła przynależność do czołówki w swoich kategoriach wagowych. 🎊 👏👏

Bardzo dobre zawody zaliczył Kacper Pydzik, który z bilansem (2:2) zakończył zmagania na 9 miejscu Mistrzostw Polski w mocno obsadzonej wadze 55 kg.👏👏

🏆🎊🦈Jesteśmy dumni z całej ekipy Rekinów! Wszyscy swoją postawą zasłużyli na wielkie brawa!🏆🎊🦈

Druga część weekendowych zmagań do Turniej Nadziei Olimpijskich i tutaj też.. mamy się czym pochwalić! Świetnie zaprezentowała się nasza młodzież! Wyniki mówią same za siebie 😊 Z medalami wrócili! 🏅🏅👏🎉

🥉Aleksander Jusiński u15- plus 90 kg

Wielu zawodników uplasowało się na miejscu punktowanych! Brawo dla wszystkich startujących wojowników! 👏👏👏❤️❤️🦈🦈🦈