top of page

REKINY NA LITWIE

W miniony weekend nasi zawodnicy wybrali się na Litwę na Międzynarodowy Turniej Judo, który odbywał się dzieci urodzonych w latach 2006-2011.


Turniej był mocno obsadzony, rywalizowały dzieci z całej Litwy, Łotwy, Rosji, Białorusi oraz kluby z Polski. Po ponad 9 godzinach rywalizacji mogliśmy cieszyć się z 11 medali !


Najlepsi w swoich kategoriach okazali się:

- Bartłomiej Dobrowolski - Jan Klukowski - Mateusz Waćko

Ze srebrnego medali cieszyli się: - Gustaw Żołnierowicz - Kuba Żmijewski

Na najniższym stopniu podium stanęli: - Igor Staszuk - Szymon Kowalczyk - Jakub Waćko - Fabian Maksimowicz - Maksymilian Maksimowicz - Sikorski AntoniDodatkowo zdobyliśmy 5 piątych i 2 siódme miejsca. Pozostałe 4 osoby odpadły w eliminacjach. Kolejnym aspektem wyjazdu był zorganizowany turniej drużynowy dla dzieci urodzonych w latach 2008-2009.

W tej części turnieju każda z drużyn musiała wystawić 7 zawodników w różnych kategoriach wagowych, mimo niepełnego składu- brak osoby w 34 kg nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze wygrywając wyraźnie pierwsze 3 mecze. Problem napotkaliśmy w finale przegrywając 4:3 z ekipą gospodarzy. Dla naszych zawodników był to element treningu i możliwość stoczenia kolejnych kilku walk! Bardzo ciekawe doświadczenie!


Po turnieju zostaliśmy na wspólny trening z kilkoma litewskimi klubami, na którym solidnie powalczyliśmy i potrenowaliśmy.Serdecznie dziękujemy Klubowi Simba Alytus za ciepłe przyjęcie i cieszymy się, że będziemy mogli Was gościć za 2 tygodnie na naszym turnieju.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!Comments


bottom of page