top of page

REKINOWY ZIMOWY TURNIEJ JUDO podsumowanie.

W dniu 15 grudnia nasz Klub był organizatorem Rekinowy Zimowy Turniej Judo, który odbył się na terenie Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. W zawodach wzięło udział 469 zawodników! Bardzo duża frekwencja przełożyła się również na poziom sportowy! W pierwszej części turnieju , rywalizowały dzieci trenujące rok i więcej w walkach sędziowanych-randori. Wiele świetnych walk, pięknych ipponów- cieszy i napawa optymizmem na przyszłość! Kolejne dwie grupy rywalizowały w uproszczonej walce sportowej, polegającej na wypchnięciu rywala z pola walki.


Wszyscy zawodnicy otrzymali świetne nagrody rzeczowe, statuetki oraz dyplomy! Głęboko wierzymy, że organizacja tego typu imprez wpłynie na prawidłowy rozwój sportowych młodych judoków i judoczek.

Serdeczne podziękowania kierujemy Zielonka - oficjalna strona Miasta oraz Kamil Michał Iwandowski - Burmistrz Miasta Zielonka za dofinansowanie naszej imprezy.

Turniej nie odbyłby się bez wsparcia naszych partnerów i sponsorów! Szczególne podziękowania kierujemy MIMEK Drzwi, Techsystem GGB oraz Mega Event - imprezy integracyjne, atrakcje eventowe Mazowieckie Centrum Poligrafii za bezpośrednią pomoc w organizacji imprezy.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page