top of page

Rekinowy Turniej Judo - HARMONOGRAM

Zaktualizowano: 15 cze 2021

Przedstawiamy Wam harmonogram sobotniego turnieju, oraz kilka ważnych informacji. *Należy przybywać na godzinę rozpoczęcia rejestracji - czyli GR1 na 8:00, GR2 na 10:30, GR3 na 13:00, GR4 na 16:00. Żeby cały turniej przebiegł sprawnie, koniecznym jest ścisłe trzymanie się harmonogramu, co za tym idzie prosimy o punktualne przybycie na halę zawodów. Takie sytuacje, jak szukanie miejsca do zaparkowania, czy brak wypełnionych dokumentów będą skutecznie opóźniać zawody.


*Rodzice na naszym turniejo-pikniku są oczywiście mile widziani i jest dla nas ogromną radością, ze wreszcie możemy się wszyscy razem spotkać. Jednakże, rodzicom nie wolno jest wchodzić na płytę zawodów - ta przeznaczona jest jedynie dla zawodników i obsługi. Rodziców, gości i kibiców bardzo prosimy o wspieranie judoków i oglądanie zmagań Rekinów z trybun.


*Każdy zawodnik po przybyciu na halę zawodów musi zgłosić się do rejestracji i tam zameldować swoją obecność. Podczas rejestracji zawodnicy: 1) odhaczają się na liście uczestników; 2) rodzic/opiekun oddaje podpisane oświadczenie (do pobrania poniżej); 3) przebiera się w judogi i oczekuje na rozgrzewkę, a następnie na rozpoczęcie walk.

Oświadczenie COVID - Zgoda wizerunkowa
.p
Pobierz P • 199KBOświadczenie COVID - Zgoda wizerunkowa
.d
Pobierz D • 16KB
Comentarios


bottom of page