top of page

OBOZY LATO 2020

Drodzy Rodzice!

Z myślą o Was przesyłamy informacje o obozach letnich, tak abyście mogli spokojnie zaplanować wakacje i urlopy. Zachęcamy do rezerwacji miejsc, ponieważ mamy określone limity w poszczególnych ośrodkach. W przypadku obozu w Górach Świętokrzyskich tych miejsc jest zdecydowanie mniej, jest to związane z infrastrukturą hotelową. Przypominamy, że dla dzieci chcących podążać drogą sportową, zgrupowania są obowiązkowe - to na obozach mamy szanse zdobyć najwięcej sportowych nawyków i umiejętności. Dla osób, które dołączyły do Nas niedawno - odsyłamy na nasz kanał na Youtube - można tam zobaczyć jak wyglądają nasze zgrupowania.

Moc atrakcji sportowych połączona ze specjalistycznymi treningami, opieką dietetyków i psychologów sprawia- że są to najlepsze wakacje :) Zdrowe wakacje :) Zapraszamy dzieci od 6 roku życia!

Zapisy - przesyłamy zgłoszenia na adres email Klubu (samejudo@gmail.com) podając imię i nazwisko dziecka oraz grupę treningową. Rezerwacja miejsc określona jest wpłatą zadatku na numer konta bankowego UKS"SameJudo".
Comments


bottom of page