top of page

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022!

Zaktualizowano: 20 sty 2023

W niedzielę 11 września 9 naszych zawodników pod opieką Trenera Łukasza i Trenera Bartka wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czyli mistrzostwach 4 województw.

Najlepiej spisał się Anton Khachtryan, który wygrał pewnie wszystkie swoje pojedynki w kategorii + 90 kg. Drugie miejsce w kategorii do 42 kg zdobył Kamil Dolota. Na trzecich miejscach uplasowali się Kacper Pydzik oraz Ina Zielińska. Warto zwrócić uwagę, że Ina, Kacper oraz Kamil to młodszy rocznik tej kategorii wiekowej Na piątych lokatach uplasowała się Julia Papaj ( 57kg) oraz Jakub Waćko (90 kg). Ekipa pokazała solidne judo i mamy nadzieję, że powalczy o medale Mistrzostw Polski , które już niebawem. Pozostali zawodnicy odpadli w eliminacjach.