top of page

Międzynarodowy Turniej Judo "Pokonujemy granice" w Bielsku Białej.

Turniej bardzo licznie obsadzony, wzięło w nim udział blisko 1200 zawodników z ponad 100 klubów!

Był to pierwszy start w tym roku naszych Rekinów oraz mocny sprawdzian, w niektórych wagach rywalizowało ponad 30 zawodników! Wypadliśmy bardzo dobrze zdobywając 10 medali!!

Na najwyższym stopniu podium uplasowali się: - Bartłomiej Dobrowolski - Albert Pak - Kajetan Lipiński - Maksymilian Pieńkosz

Srebrne medale do domu przywieźli: - Tosia Gleń - Mateusz Waćko - Bartek Dobrowolski ( w wyżej kategorii wiekowej!)

Na najniższym stopniu podium uplasowali się: - Jakub Waćko - Szymon Kowalczyk - Paulina Mendel

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Bartek, który tego dnia rywalizował w wyższej kategorii wagowej, mając 2,5 kg niedowagi, śmiesznie wyglądał między kolegami o głowę większymi. Świetna dyspozycja dnia spowodowała wygranie 5 walk przed czasem i zdobycie upragnionego złota. Żeby tego było mało- wystartował również w wyższej kategorii wiekowej i zdobył drugi srebrny medal- brawo!

Po turnieju nasi zawodnicy zostali na campie treningowym, gdzie stoczyli sporo walk. Mamy nadzieję, że udział w takich sesjach treningowych przyniesie rezultat w zawodach!

Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących oraz rodziców, którzy pomogli zorganizować wyjazd! BRAWO! #rekinpower