top of page

Mistrzostwa Polski w BJJ dzieci

Z przyjemnością informujemy o super wynikach naszych Rekinów! Mati i Bartek z medalami MP w BJJ :)) W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy spróbowali swoich sił w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzieży w BJJ- turniej odmienny choć bardzo spokrewniony z judo dla naszych wojowników-okazał się świetną zabawą i nowym doświadczeniem! Obaj wrócili z medalami!

Mateusz Waćko walczący do 50kg w ekspresowym tempie przedostał się do półfnału pokazując piękne rzuty oraz doskonałą znajomość walki w parterze. Dopiero w półfinale po świetnej i zaciętej walce uległ rywalowi! Cieszymy się z sukcesu! Mati pokazał olbrzymie serce do walki!

Drugi Rekin startujący w tej imprezie Bartek Dobrowolski, przeszedł trzy rundy jak burza wygrywając pewnie pojedynki 9:0 i poddając swoich rywali. Finał był ciekawy i na pewno na długo zapamięta to wydarzenie... przy prowadzeniu 6:0 w punktach poddał kolejnego przeciwnika i... został zdyskwalifikowany... niestety tego dnia zdaniem organizatorów "zbyt mocno, rzucał,trzymał i poddawał swoich przeciwników". Ostateczne po kontrowersyjnej decyzji sędziów został sklasyfikowany na 2 pozycji.Dla naszych zawodników było to ciekawe doświadczenie i sprawdzenie parterowej płaszczyzny! Jesteśmy dumni i cieszymy się z dwóch miejsc na podium! Serdeczne podziękowanie dla Piotrek Lasocki za opiekę nad chłopcami!

Brawo! Brawo! Brawo!

Comments


bottom of page