top of page

LITWA ZDOBYTA! - INTERNATIONAL JUDO CLUB BUDOKA TOURNAMENT

Kiedy udało się odespać nocną podróż do Polski po litewskich zawodach- czas na szybkie podsumowanie!


Siedmiu reprezentantów naszego klubu wzięło udział w bardzo dobrze obsadzonym i dobrze zorganizowanym turnieju INTERNATIONAL JUDO CLUB BUDOKA TOURNAMENT 2022.04.09 do którego zgłoszonych było ponad 900 zawodników z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Belgii, Niemiec oraz Norwegii.


Zdobyliśmy komplet- 7 medali. 🥇x3

🥈x1

🥉x3

Warto zauważyć wskaźnik wygranych walk, który opisuje jak dużą ilość walk trzeba było wygrać by znaleźć się na podium! Albert Pak kat 34 kg (4/0) Leon Wodzyński kat. 42 kg (4/0) Antonina Gleń kat. 44 kg (4/0) Paulina Perz kat. 52 kg (2/1) Dobrowolski Bartłomiej kat 38 kg (5/1) Ferenc Wojeciech kat 60 kg ( 5/1) Khachtryan Anton kat plus 81 kg (4/1)


Wielka brawa dla zawodników, wszystkich trenerów pracujących w Klubie, którzy dokładają „cegiełkę” do rozwoju naszych zawodników, rodziców i wszystkich sympatyków naszego Klubu! Pokazaliśmy super poziom sportowy i kolejny raz potwierdzamy, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju.Comments


bottom of page