top of page

JUDO BALTIC CUP 2023

To był bardzo intensywny i długi weekend, ale ... to dobrze!

Wszystko zaczęło się już w piątek 02. czerwca, kiedy to potężna Ławica Rekinów wyjechała na zawody do Gdyni! Pierwszy dzień judo Baltic Cup był zdecydowanie dla nas 👌

Nasi zawodnicy pokazali bardzo dobre, skuteczne, wszechstronne judo. Udało się wywalczyć aż 11 złotych medali🥇 a ponad to 7 srebrnych🥈 i 7 brązowych🥉 co dało nam tego dnia zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. WIELKIE brawa dla zawodników, trenerów, rodziców ❗❗


Następne dwa dni JBC 2023 to Puchary Polski: Młodzików w sobotę oraz Juniorów Młodszych w niedzielę. i ... WIELKI SUKCES REKINÓW W GDYNI❗ 🤩🦈🤩🦈

Nasi Trenerzy pękają z dumy ❤

To była świetna sobota dla naszych zawodników z roczników 2009-2010 (Młodzicy) na Międzynarodowym Pucharze Polski w Gdyni 🥋

w którym udział wzięło blisko 1️⃣5️⃣0️⃣ Klubów❗

Z medalami wracają:

🥇🥇

▶ Bartłomiej Dobrowolski

▶ Antoni Sikorski

🥈

▶ Fabian Maksimowicz

🥉🥉🥉🥉

▶ Leon Wodzyński

▶ Aleksander Jusiński

▶ Antonina Gleń

▶ Wiktoria Wycech

O miejsce na podium, zajmując 5. lokatę, otrli się:

▶ Karolina Kononiuk

▶ Paulina Perz

▶ Maja Morawska

▶ Albert Pak

▶ Jakub Żmijewski

Wysokie punktowane 7. miejsce zajął Rafał Brysiak ☺

Serdecznie gratulujemy❗ Cieszy nas rozwój naszych zawodników i Klubu ☺ Warto zaznaczyć, że rok temu z tego samego turnieju przywieźliśmy jeden medal. Tym razem wracamy z workiem medali 🥇 🥈🥉 i aż pięcioma 5. miejscami tuż za podium ❗ W niedzielę również pokazaliśmy pazur... czy raczej Rekini ząb! W Turnieju Juniorów Młodszych dwóch naszych zawodników uplasowało się na podium. Wojciech Ferenc wywalczył brązowy medal 🥉 a Anton Khachatryan srebro🥈❗ Wielkie Gratulacje dla wszystkich naszych walecznych REKINÓW!!!!!


Comments


bottom of page