top of page

HATO JUDO CUP VIII

W miniony weekend (27/28 kwietnia) nasi zawodnicy potężnym składem wystartowali na Hato Judo Cup VIII. Turniej został podzielony na dwa dni, gdzie w sobotę startowali starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy, natomiast w niedzielę odbył się krótki camp szkoleniowy a na matę wkroczyli młodsi zawodnicy. Sobotni turniej był rozgrywany w ramach International Judo League, e tego dnia na tatami stanęło wielu bardzo utytułowanych, młodych judoków a walki zachwycały wysokim poziomem sportowym. Pierwszego dnia Hato Judo Cup VIII rozgrywanego w ramach Internationa Judo League, Klub SameJudo reprezentowało 139 zawodników, łącznie udało się nam wywalczyć: 8🥇 13🥈 17🥉 maedali, co dało nam pierwsze miejsce w klasyfikacji drużyn. Drugiego dnia zmagań, nasz Klub był reprezentowany przez 73 zawodników, którzy łącznie zdobyli: 6🥇 11🥈 8🥉 medali, co pozwoliło uplasować się nam na trzecim miejscu. Wielkie brawa dla naszych zawodników, zwłaszcza dla tych najmłodszych, dla których był to jeden z pierwszych startów na zewnętrznych turniejach.
Comentários


bottom of page