top of page

HARMONOGRAM ZIMOWEGO TURNIEJU SAMEJUDO

Przedstawiamy Wam harmonogram Naszego weekendowego turnieju, oraz kilka ważnych informacji. *


*Należy przybywać na godzinę rozpoczęcia rejestracji: GR1 na 8:00, GR2 na 11:00, GR3 na 14:30,

GR4 na 8:00, GR5 na 12:00.

Żeby cały turniej przebiegł sprawnie, koniecznym jest ścisłe trzymanie się harmonogramu, co za tym idzie prosimy o punktualne przybycie na halę zawodów. Takie sytuacje, jak szukanie miejsca do zaparkowania, czy brak wypełnionych dokumentów będą skutecznie opóźniać zawody.


*Rodzice na naszym turnieju są oczywiście mile widziani i jest dla nas ogromną radością, że wreszcie możemy się wszyscy razem spotkać. Jednakże z powodu ciągle obowiązujących obostrzeń sanitarnych jesteśmy w stanie wpuścić na halę zawodów jedynie jednego opiekuna dla jednego zawodnika. Rodziców prosimy też o niewchodzenie na płytę zawodów - ta przeznaczona jest jedynie dla zawodników i obsługi. Rodziców/ gości/ kibiców bardzo prosimy o wspieranie judoków i oglądanie zmagań Rekinów z trybun.


*Każdy zawodnik po przybyciu na halę zawodów musi zgłosić się do rejestracji i tam zameldować swoją obecność. Podczas rejestracji zawodnicy: 1) odhaczają się na liście uczestników; 2) rodzic/opiekun oddaje podpisane oświadczenie (do pobrania poniżej); 3) przebiera się w judogi i oczekuje na rozgrzewkę, a następnie na rozpoczęcie walk.


*Jeśli pojawią się pytania związane z przydziałem zawodnika do grupy prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem prowadzącym, biuro nie jest w stanie udzielić takiej informacji.


OŚWIADCZENIE DO POBRANIA

Oświadczenie COVID - Zgoda wizerunkowa ZIMOWY TURNIEJ JUDO
.pdf
Pobierz PDF • 128KB

Comentarios


bottom of page