top of page

Harmonogram Zimowego Rekinowego Turnieju Judo 2022!

Przedstawiamy Wam harmonogram Naszego weekendowego turnieju, oraz kilka ważnych informacji. **Należy przybywać na godzinę rozpoczęcia rejestracji:

SOBOTA

GR1 na 8:00 – dzieci urodzone w roku 2014 i starsze, które rozpoczęły treningi judo w 2022 roku,

GR2 na 10:45 – dzieci urodzone w roku 2015, które rozpoczęły treningi judo w 2022 roku,

GR3 na 13:15 – dzieci urodzone w roku 2016, które rozpoczęły treningi judo w 2022 roku,

GR4 na 15:50 – dzieci urodzone w roku 2017 i młodsze, które rozpoczęły treningi judo w 2022 roku.


NIEDZIELA

GR5 na 08:00 – dzieci trenujące judo 2 lata (rozpoczęcie treningów w 2021 roku)

GR6 na 12:00 – dzieci trenujące judo 3 lata i więcejŻeby cały turniej przebiegł sprawnie, koniecznym jest ścisłe trzymanie się harmonogramu, co za tym idzie prosimy o punktualne przybycie na halę zawodów. Takie sytuacje, jak szukanie miejsca do zaparkowania lub niepunktualność będą skutecznie opóźniać zawody.Widzowie na naszym turnieju są oczywiście mile widziani i jest dla nas ogromną radością, że wreszcie możemy się wszyscy razem spotkać.

Rodziców prosimy też o niewchodzenie na płytę zawodów - ta przeznaczona jest jedynie dla zawodników i obsługi. Rodziców/ gości/ kibiców bardzo prosimy o wspieranie judoków i oglądanie zmagań Rekinów z trybun.*Każdy zawodnik po przybyciu na halę zawodów musi zgłosić się do rejestracji i tam zameldować swoją obecność. Podczas rejestracji zawodnicy:

1) odhaczają się na liście uczestników;

2) przebierają się w judogi/stroje sportowe i oczekują na rozgrzewkę, a następnie na rozpoczęcie walk.*Jeśli pojawią się pytania związane z przydziałem zawodnika do grupy prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem prowadzącym, biuro nie jest w stanie udzielić takiej informacji.

コメント


bottom of page