top of page

GALA SAME JUDO - podsumowanie.19 grudnia 2018 roku to dzień, na który cała Rekinowa rodzina czekała przez 12 miesięcy. Niezapomniana ubiegłoroczna zabawa zaostrzyła apetyty naszych judoków, którzy plany na zbijanie kręgli snuli już od dawna. Rodzice trzymali kciuki, żeby plac zabaw przetrwał, ale Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta była jak zwykle doskonale przygotowana i nasze coroczne spotkanie upłynęło w atmosferze beztroskiej zabawy.

To taki klubowy wstęp do spotkania z Mikołajem i nagroda dla wszystkich uczestników zajęć za ciężką pracę i czas poświęcony na sportowy rozwój, a jednocześnie możliwość spędzenia czasu w innych niż zazwyczaj okolicznościach. Niejednego zawodnika ciężko było rozpoznać w garniturze 😊Kręgle i szaleństwa na placu zabaw to tylko wyciszenie emocji przed główną częścią gali, na której głównym aktorami są nasi zawodnicy. Ciężka praca przyniosła efekty!

Aż 83 zawodników zostało wyróżnionych wspaniałymi pucharami i dyplomami, ale nie tylko...Dzięki naszym sponsorom i partnerom najlepsze dzieci w Klubie nagrodzone zostały klubowymi poduszkami, torbami sportowymi, voucherami na sprzęt sportowy, sprzętem elektronicznym czy w końcu nagrodami finansowymi!⚡🏅🥋💰 Mikołaj już się za głowę trzymał, ale to jeszcze nie wszystko! Aż 15 osób pojedzie na obóz zagraniczny, które koszty zostaną w pełni pokryte przez Klub!🏆

I gdy Mikołaj już spadał z reniferów z wrażenia Prezes Łukasz Wójcik ogłosił MEGA NAGRODĘ – Bartek Dobrowolski oraz Mateusz Waćko już w lutym polecą na zgrupowanie do.. JAPONII!! 🇯🇵💪👍Po tym ogłoszeniu Mikołaja możemy jedynie ocucić i zaprosić do grona naszych partnerów i sponsorów, bo to dzięki nim i ich chęci wspierania młodych, zdolnych zawodników takie cuda są możliwe.

Minionych 12 miesięcy to czas konsekwentnego dążenia do spełnienia wielkiego marzenia olimpijskiego. To czas rozwoju naszych zawodników i całego Klubu. To czas rozwoju naszych dzieci, które przez ostatnich 12 miesięcy znowu urosły lub po raz pierwszy spotkały się z judo – rekomendowanym przez UNESCO jako sport najlepiej rozwijający dzieci. Liczymy na to, że dzięki współpracy z wieloma placówkami edukacyjnymi w przyszłorocznej Gali udział weźmie jeszcze więcej Rekinów, a współpraca ze sponsorami i partnerami sprawi, że jeszcze większa liczba sukcesów zostanie nagrodzona jeszcze lepszymi nagrodami.


Bo Klub SameJudo to same możliwości!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page