top of page

5 lat Klubu SameJudo - NIESPODZIANKA!Tak jest! – Klub „SameJudo” w tym roku obchodzi swoje piąte urodziny. Już i dopiero 5 lat. Jest to dla nas niezwykła radość, że możemy cieszyć się z sukcesów i postępów naszych zawodników już od pięciu lat oraz, że w tylko pięć lat, udało się nam, i WAM, stworzyć wspaniałą Rekinową Rodzinę, która z roku na rok staje się coraz większa. Z tej okazji mamy dla Was, dla Naszych zawodników niespodziankę. Przygotowaliśmy specjalną limitowaną edycję jubileuszowych koszulek i każdy Rekin otrzymają ją BEZPŁATNIE! Mimo trudnych czasów, nie zrezygnowaliśmy z tej niespodzianki i mamy nadzieję, że wywołała ona uśmiech na twarzach naszych małych sportowców. To też forma podziękowania dla wszystkich, którzy są z nami na dobre i na złe. Info dotyczące szczegółów otrzymają Państwo na skrzynki mailowe. Rozmiary znajdą Państwo poniżej (również będzie w mailu). Rozmiar wysyłamy na naszego klubowego emaila- samejudo@gmail.com w sposób:


JAN KOWALSKI

ROZMIAR - 116 Miejsce treningu - SP1 Okólna 16
NOŚCIE JE Z DUMĄ ! #więcejniżklub #razemdamyradę

Comments


bottom of page