top of page

15 INTERNATIONAL JUDO TOURNAMENT, Francja

Zaktualizowano: 20 sty 2023


W dniu 11.11 dziecięciu naszych zawodników i zawodniczek pod opieką Trenera Łukasza i Bartka wystartowali w daleką podróż do Francji na piekielnie mocno obsadzony 15 International Judo Tournament w Harnes oraz Camp treningowy, w którym wzięli udział zawodnicy z kilkunastu krajów, w tym z Japonii! Poziom zawodów na światowym poziomie. W większości kategorii wagowych wzięło udział ponad 60 zawodników! Anton Khachtryan - Zakończył zmagania podczas turnieju na 5 miejscu. Mateusz Waćko - zakończył zmagania z bilansem dwóch wygranych i dwóch przegranych walk, kończąc zawody na 7 pozycji w bardzo mocnej kategorii wagowej. Tosia Gleń - w kat do 48 kg , która po bardzo trudnych, 5 wyczerpujących walkach znalazła się w bloku finałowym, w którym uległa „kadrowiczce” z Francji. Finalnie zajmując drugie miejsce. W finale kategori - 38kg znalazło się dwóch naszych zawodników: Bartłomiej Dobrowolski - zajął miejsce pierwsze Albert Pak - zajął miejsce drugie Jeszcze raz wielkie gratulacje dla zawodników, rodziców, trenerów -wszystkich pracujących w klubie, którzy dokładają cegiełkę do rozwoju naszych zawodników. Wyjazd do Francji to również możliwości jakie mamy w Klubie i zwiedzania innych krajów! Dlatego Zachęcamy najmłodsze Rekiny do ciężkiej pracy. #SameJudoSamemożliwości


Comments


bottom of page