top of page

ŁUKASZ WÓJCIK / KRYSTIAN PIEKACZ

ŁUKASZ WÓJCIK

010.jpg

 

 

Łukasz – założyciel klubu. Swoją przygodę z judo zaczął w 1999 r. w klubie UKJ „7” Mława, tam przez 13 lat rozwijał się pod okiem znakomitego trenera Cezarego Kądrzyckiego. Z tym klubem trenował przez wiele lat, brał udział w zawodach zdobywając medale na szczeblu ogólnopolskim. Posiada stopień mistrzowski I dan. Zdobył kwalifikacje w zakresie trenera judo 2 klasy. Jest również  licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo.

Łukasz posiadam tytuł instruktora samoobrony oraz kursy specjalizacyjne Tactical Fight System wystawione przez Międzynarodowe Centrum Szkoleń i kursów specjalistycznych.

Pomysł założenia klubu judo od zawsze był marzeniem Łukasza. Prowadzenie najmłodszych zawodników jest Jego pasją oraz wielką przyjemnością. Kończąc zawodnicze zmagania na tatami wiedział, że chce zostać trenerem, kontynuować walkę na macie ale już z innej perspektywy, i tak też się stało. Przez ten okres udało mu się zebrać wiele cennych doświadczeń, odbyć kilka inspirujących wyjazdów zagranicznych, poznać znakomitych trenerów – zdaje sobie jednak sprawę, że jest to dopiero początek Jego drogi jako szkoleniowca.

Mimo kilku lat pracy trenerskiej może pochwalić się wynikami swoich podopiecznych min. medale Mistrzostw Polski Młodzików, Medale Pucharów Polski Młodzików oraz Juniórek Młodszych, udział zawodników  w Pucharze Europy a także setki medali zdobyte przez moich zawodników w kategorii dzieci.

 

 

Łukasz jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej oraz Akademii sztuki Wojennej. Uważa, że człowiek powinien cały czas doskonalić siebie. Aktualnie podnosi swoją wiedzę w zakresie studiów wychowania fizycznego oraz zarządzania w biznesie. W czasie wolnym interesuje się wojskowością oraz obronnością naszego kraju, w tym najbardziej kwestią służb specjalnych.

Wielkim marzeniem ale też celem Łukasza jest wychowanie medalisty Igrzysk Olimpijskich.

 

KONTAKT DO ŁUKASZA

t: 512 233 612

e: lukasz.samejudo@gmail.com 

 

KRYSTIAN PIEKACZ

013.jpg

 

 

Krystian przygodę z Judo rozpoczął w wieku 11 lat w Klubie MKS „Zryw” Łowicz.  Te wszystkie lata spędzone na treningach zaszczepiły w nim hart ducha, dyscyplinę oraz dążenie do realizacji stawianych sobie celi. Pomimo, iż Jego kariera jako zawodnika dobiegła końca, miłość do judo pozostała. Dlatego swoją przyszłość związał z byciem Trenerem.

 

Krystian jest licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo. Nieustannie stara się poszerzać swój warsztat trenerski m.in biorąc udział w Campach, czytając literaturę, analizując walki najlepszych judoków na świecie, czy też wymieniając wiedzę z zaprzyjaźnionymi Trenerami z Polski i zagranicy.

 

Swoim podopiecznym chciałby pokazać, że judo to nie tylko sztuka walki ale także wspaniały sport, który uczy pokory, systematyczności oraz wytrwałości. A przede wszystkim, że jest to przygoda życia, którą zawsze ciepło się wspomina.

Ukończył Akademię Sztuki Wojennej. Prywatnie interesuje się sportem, obronnością naszego państwa oraz kulturą Japońską. 
 

KONTAKT DO KRYSTIANA

t: 697 864 422

e: krystian.samejudo@gmail.com

bottom of page