top of page

DOMINIK GRZYWACZ / KRYSTIAN PIEKACZ

DOMINIK GRZYWACZ

Dominik Grzywacz 1

 

 

Wychowanek KJ „Koka” Jastrzębie Zdrój, aktualny reprezentant i czynny zawodnik AZS AWF Katowice. 

Kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w kategorii Junior i Młodzieżowiec. Medalista Pucharów Polski we wszystkich Kategoriach wiekowych. 

 

Zwolennik aktywnego trybu życia. Poza judo pasjonuje się także innymi sportami: biegi, zapasy, gry zespołowe i inne. Interesuje się bezpieczeństwem narodowym. Jest po odbyciu szkolenia wojskowego.

 

 Prywatnie bardzo rodzinny i szczęśliwy Tata.

KONTAKT DO DOMINIKA 

t: 721 834 801

e: dominikg.samejudo@gmail.com

KRYSTIAN PIEKACZ

Krystian Piekacz 1

Krystian przygodę z Judo rozpoczął w wieku 11 lat w Klubie MKS „Zryw” Łowicz.  Te wszystkie lata spędzone na treningach zaszczepiły w nim hart ducha, dyscyplinę oraz dążenie do realizacji stawianych sobie celi. Pomimo, iż Jego kariera jako zawodnika dobiegła końca, miłość do judo pozostała. Dlatego swoją przyszłość związał z byciem Trenerem.

 

Krystian jest licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo. Nieustannie stara się poszerzać swój warsztat trenerski m.in biorąc udział w Campach, czytając literaturę, analizując walki najlepszych judoków na świecie, czy też wymieniając wiedzę z zaprzyjaźnionymi Trenerami z Polski i zagranicy.

 

Swoim podopiecznym chciałby pokazać, że judo to nie tylko sztuka walki ale także wspaniały sport, który uczy pokory, systematyczności oraz wytrwałości. A przede wszystkim, że jest to przygoda życia, którą zawsze ciepło się wspomina.

Ukończył Akademię Sztuki Wojennej. Prywatnie interesuje się sportem, obronnością naszego państwa oraz kulturą Japońską.

KONTAKT DO KRYSTIANA

t: 697 864 422

e: krystian.samejudo@gmail.com

bottom of page