top of page

ŁUKASZ WÓJCIK / PRZEMYSŁAW BIRKE

ŁUKASZ WÓJCIK

010.jpg

 

 

Łukasz – założyciel klubu. Swoją przygodę z judo zaczął w 1999 r. w klubie UKJ „7” Mława, tam przez 13 lat rozwijał się pod okiem znakomitego trenera Cezarego Kądrzyckiego. Z tym klubem trenował przez wiele lat, brał udział w zawodach zdobywając medale na szczeblu ogólnopolskim. Posiada stopień mistrzowski I dan. Zdobył kwalifikacje w zakresie trenera judo 2 klasy. Jest również  licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo.

Łukasz posiadam tytuł instruktora samoobrony oraz kursy specjalizacyjne Tactical Fight System wystawione przez Międzynarodowe Centrum Szkoleń i kursów specjalistycznych.

Pomysł założenia klubu judo od zawsze był marzeniem Łukasza. Prowadzenie najmłodszych zawodników jest Jego pasją oraz wielką przyjemnością. Kończąc zawodnicze zmagania na tatami wiedział, że chce zostać trenerem, kontynuować walkę na macie ale już z innej perspektywy, i tak też się stało. Przez ten okres udało mu się zebrać wiele cennych doświadczeń, odbyć kilka inspirujących wyjazdów zagranicznych, poznać znakomitych trenerów – zdaje sobie jednak sprawę, że jest to dopiero początek Jego drogi jako szkoleniowca.

Mimo kilku lat pracy trenerskiej może pochwalić się wynikami swoich podopiecznych min. medale Mistrzostw Polski Młodzików, Medale Pucharów Polski Młodzików oraz Juniórek Młodszych, udział zawodników  w Pucharze Europy a także setki medali zdobyte przez moich zawodników w kategorii dzieci.

 

 

Łukasz jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej oraz Akademii sztuki Wojennej. Uważa, że człowiek powinien cały czas doskonalić siebie. Aktualnie podnosi swoją wiedzę w zakresie studiów wychowania fizycznego oraz zarządzania w biznesie. W czasie wolnym interesuje się wojskowością oraz obronnością naszego kraju, w tym najbardziej kwestią służb specjalnych.

Wielkim marzeniem ale też celem Łukasza jest wychowanie medalisty Igrzysk Olimpijskich.

 

KONTAKT DO ŁUKASZA

t: 512 233 612

e: lukasz.samejudo@gmail.com 

 

PRZEMYSŁAW BIRKE

012.jpg

Trener Przemysław – przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 8 lat w Klubie UKJ Białołęka, a następnie reprezentował barwy klubu AZS-AWF Warszawa oraz UKJ AON Warszawa. Przez wiele lat spędzonych na macie startował w licznych zawodach rangi ogólnopolskiej, a także międzynarodowej. Miał zaszczyt stawać na podium Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych: młodzika, juniora młodszego, juniora a także seniora.

 

Niezliczona ilość godzin spędzonych na treningach, nauczyła Go cierpliwości, dążenia do celu oraz realizacji postawionych zadań i celów. Miał okazję trenować z najlepszymi zawodnikami w kraju i z zagranicy.

 

Jest licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją Judo. Doświadczenie trenerskie nabywał w kilku klubach w Warszawie. Jego podopieczni aktualnie sięgają po medale Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów Młodszych.


Przemek ukończył studia na Akademii Obrony Narodowej i Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie interesuje się sportem, stosunkami międzynarodowymi i polityką.


W życiu kieruje się zasadą wszechobecną i krzewioną przez trenerów Klubu SameJudo – dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

KONTAKT DO PRZEMKA

t: 793 687 652

e: p.birke.samejudo@gmail.com

bottom of page