top of page

VII Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock 2023

W sobotę 7 października nasz klub brał udział w dwóch zawodach, o wczorajszym sukcesie na Ogólnopolskim Turnieju Judo im. Grzegorza Malika na Białołęce już pisaliśmy, a teraz czas na krótką relację z innych zawodów❗

Duża grupa zawodników i zawodniczek udała się do Płocka, gdzie odbywała się kolejna edycja turnieju VII Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock . Świetnie przygotowana impreza, osiem mat, udział zawodników z zagranicy. Brawa dla organizatora UKS Judo Sensei! Jak spisali się nasi zawodnicy? Jak zawsze- na medal! Zdobyliśmy aż 23 złote, 15 srebrnych i 20 brązowych medali! Wygrywając również klasyfikację medalową turnieju drugi rok z rzędu.

Wielkie brawa należą się wszystkim startującym zawodnikom, którzy brali udział w zawodach- nawet jeśli nie udało się dostać na wymarzone podium, udział i zaangażowanie w sport zaprocentuje nie tylko w dalszych „karierach” ale również w dorosłym życiu!

ZŁOTE MEDAL🥇🥇🥇 Mońka Adrianna 37 kg Benecka Aleksandra 44 kg Partyka Ryszard 42 kg Czarkowska Lena 31 kg Artido Alicja 34 kg Bieś Amelia 50 kg Porter Beniamin 36 kg Fitkovsky Olekii 42 kg Bartoszefiwcz Filip 46 kg Szafranek Aron +55 kg Jusińska Helena 52 kg Kosiorek Natalia 31 kg Handel Wiktor 30 kg Pala Michał 66kg Łoboda Liliana 48 kg Morawska Maja 57 kg Perz Paulina 63 kg Wycech Wiktoria 70 kg Maksimowicz Fabian 38 kg Sikorski Antoni 81 kg Jusiński Aleksander +81 kg

SREBNY MEDAL🥈🥈🥈 Brysiak Małgorzata 25 kg Muzyczko Julia 44 kg Miszewski Stanisław 46 kg Wójcik Hanna 29 kg Mrozińska Pola 31kg Skoczek lena 44 kg Świeszkowska Maria 37 kg Bereda Rozalia 31 kg Handel Jan 30 kg Kobyliński Adrian 73 kg Resiak Maja 63 Jóźwiak Gabriel 38 kg Brysiak Rafał 50 kg Wodzyński Leon 55 kg Staszuk Igor 60 kg

BRĄZOWY MEDAL🥉🥉🥉 Gołębiewska Łucja 29 kg Kaźmierczak Filip 25 kg Dudzik Błażej 30 kg Pawłowski Wojciech 33 kg Białkowski Borys 33 kg Kruszewski Aleksander 46 kg Zakazniuk Yeva 27 kg Pańczuk Zofia 29 kg- Szymankiewicz Antonina 37 kg Rybalka Ilja 28 kg Godlewska Julia 24 kg Kras Wiktor 28 kg Pękul Emilia 31 kg Orzełowska Wiktoria 37 kg Tomasik Karolina 57 kg Oleszczuk Amelia 63 kg Marczak Maria – 40 kg Jachymek Liliana 57 kg Nowak Piotr 38 kg - MU15

Brawo zawodnicy! Brawo Trenerzy! Brawo Rodzice!

Już za tydzień kolejne zmagania naszych zawodników- weźmiemy udział w międzynarodowym turnieju judo zagranica i Pucharze Europy Juniorów Młodszych w Berlinie


コメント


bottom of page