top of page

SameJudo CUP 5 21/22 marca odwołane!

Klub SameJudo z przykrością informuje, że turniej SameJudo Cup 5 zaplanowany w terminie 21-22.03.2020 zostaje odwołany w związku z dynamicznymi zmianami w globalnej sytuacji zdrowotnej wynikającej z gwałtownego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W trakcie dotychczas zorganizowanych imprez naszym priorytetem była najwyższa jakość organizacyjna, a w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa zawodnikom, rodzicom kibicom, trenerom i innym osobom uczestniczących w naszym wydarzeniu. Dla nas jako organizatorów potężnęgo międzynarodowego wydarzenia zdrowie uczestników jest najważniejsze, a w sytuacji aktualnie panującej na całym świecie- nikt nie może takowej zapewnić.

Przez cały rok UKS „Same Judo” oraz inne podmioty związane z organizacją turnieju pracowały z dużą starannością nad poszczególnymi etapami zawodów. Same zawody to bardzo trudne logistycznie przedsięwzięcie wymagające zaangażowania, nie tylko organizatora, ale też kooperacji wielu organów administracyjnych.

Z myślą o ponad 800 zawodnikach zagranicznych, którzy mieli zaplanowany udział w turnieju - aby uniknąć ryzyka odwołania wydarzenia na dzień lub kilka dni przed zaplanowanym startem - postanowiliśmy to zrobić dużo wcześniej, dając zawodnikom jak najwięcej czasu na zmianę planów startowych, a także zminimalizować kwestię start finansowych naszych gości, którzy planowali przyjazd z 25 krajów całego świata.

Wszystkich zawodników, osoby zaangażowane w organizację oraz osoby, które wybierały się na turniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Już teraz zabieramy się do pracy, by piąta edycja naszego turnieju była perfekcyjna! Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej ogłosić nowy termin tego wielkiego wydarzenia wciąż w roku 2020.

Ze sportowymi pozdrowieniami, UKS”SameJudo”Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page