top of page

Rekiny na medal – sukcesy naszych zawodników podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży


W dniach 22-23 maja odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w judo. W sobotę w zawodach startowali zawodnicy urodzeni w latach 2008-2010, zaś w niedzielę rywalizowali nasi starsi zawodnicy startujący w kategorii wiekowej młodzik, junior młodszy i junior.


W sobotę nasze młodsze Rekiny odniosły

ogromny sukces, zdobywając łącznie 27 medali: 7 złotych, 8 srebrnych i 12 brązowych medali. Wynik ten dał nam 2 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 1 miejsce w klasyfikacji punktowej!

W niedzielę do boju ruszyli nasi starsi reprezentanci. Po ciężkich bojach udało się zdobyć 8 medali: 1 złoty, 3 srebrne i 4 brązowe medale.


Warszawska Olimpiada Młodzieży jest jedną z najważniejszych imprez w sezonie startowym, stąd bardzo wysoki poziom sportowy i duża frekwencja. W sumie w turnieju wzięło udział 755 zawodników z ponad 40 klubów z Warszawy i Mazowsza.


Cieszymy się z rozwoju i świetnych walk naszych zawodników. Jesteśmy pewni, że droga, którą obraliśmy 5 lat temu przynosi rezultaty!


Comentarios


bottom of page