top of page

Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych


W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy i zawodniczki rywalizowały w Pucharze Polski Juniorów i

Juniorek Młodszych, który odbywał się w Piasecznie.

Możemy pochwalić się świetnym wynikiem Mateusza Waćko ,który zdecydowanie miał „swój dzień” w nowej kat. wagowej do 90 kg, zwyciężając wszystkie pojedynki zdobył złoty medal.

Cieszy wielki sukces Mateusza, który potwierdza, że ciężka praca popłaca. Nasz zawodnik, może się już pochwalić medalami z Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski- jednak dzisiejszy występ to „pierwszy złoty” medal oficjalnych ogólnopolskich zawodów. Jesteśmy przekonani, że w tym sezonie będziemy wiele razy mogli świętować wyniki i medale z najcenniejszego kruszcu. Nasz zawodnik zdobył bezpośrednią kwalifikacje na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Gratulacje dla zawodnika, rodziców, całej ekipy trenerskiej pracującej na co dzień z Matim 😉

Na siódmej pozycji uplasował się Anton Khachatryan w kategorii +90 natomiast Kacper Pydzik zajął miejsce 9.

Z formą nasi zawodnicy zdążą na eliminacje do Mistrzostw Polski 😊 Już za dwa tygodnie ekipę juniorów młodszych czeka sprawdzian w czeskiej Ostravie! Za tydzień Mateusz spróbuje swoich dził na Pucharze Europy w Zagrzebiu.


Comentários


bottom of page