top of page

Jesteśmy w ZĄBKACH


Miasto Ząbki tu trenują najlepsi ❗ Tu kwitną talenty ❗

W Same Judo trenuje już 660 dzieci z Ząbek 🔥. Każdego dnia bawią się sportem, poprawiając swoją sprawność i dbają o zdrowie, ćwicząc najlepszą ogólnorozwojową dyscyplinę według 𝙒𝙃𝙊.

SAME JUDO w Ząbkach:

✅ 4 szkoły

✅ 7 przedszkoli

✅ 19 grupach

✅ 300 dzieci w przedszkolach

✅ 360 dzieci w szkołach

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w pracy z dziećmi. Tylko wspólnie możemy stworzyć najlepsze warunki do trenowania. Dziękujemy za to, że widzicie, jak ważną rolę odgrywa sport w kształtowaniu postaw młodych ludzi.

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

Dziękujemy Radzie Miasta za coroczne wsparcie naszego klubu: Radny Waldemar Stachera | Edyta Kalata Radna Miasta Ząbki | Beata Skwierczyńska-Mizerska | Łukasz Uściński | Olga Oleksyn | Kubicki Marcin| Artur Wałachowski | Zofia Dąbrowska | Olga Kisiel | Jan Kurowicki | Anna Miazga | Adam Niewiadomski | Sławomir Nowak | Piotr Pieńkowski | Jarosław Pisarczyk | Grażyna Sobierajska | Tomasz Szymczak | Marzena Toton | Robert Świątkiewicz | Aleksandra Wojciechowska | Wiktoria Żurobska

-----------------------------------------------------------------

Nasze szkoły:

Dziękujemy za zaufanie:

Rada Rodziców SP 6 Ząbki

-----------------------------------------------------------------

Nasze przedszkola:

Comments


bottom of page