top of page

I Dolny Śląsk i Mazowsze. Dwa turnieje w jeden dzień.

Ten weekend był dla naszych Rekinów wyjątkowo pracowity.


W sobotę 16. października ekipa najbardziej doświadczonych Rekinów reprezentowała nasz Klub podczas International Judo League w Kątach Wrocławskich. Jest to impreza o bardzo wysokim poziomie sportowym, a wywalczenie miejsca na podium jest prawdziwym dowodem wysokich umiejętności i wytrwałości młodych judoków. W obliczu tak mocnych zawodów, w których udział wzięło ponad 700 zawodników z Polski i Zagranicy, tym bardziej cieszy nas II miejsce klasyfikacji drużynowej - jest to prawdziwy sukces.


Nie udałoby się wywalczyć "srebrnej drużynówki" gdyby nie indywidualne dokonania naszych Rekinów którzy zdobyli łącznie:

7 złotych🥇

7 srebrnych🥈

10 brązowych🥉

Wielkie brawa!


Jednak Dolny Śląsk to nie jedyny region jaki tego dnia podbili nasi podopieczni.

Druga grupa judoków reprezentujących UKS "SameJudo" z samego rana zameldowała się w Nowej Wsi pod Warszawą. Tam swoje zmagania toczyli dużo mniej doświadczeni zawodnicy, dla wielu z nich były to wręcz pierwsze zawody, na których mieli możliwość sprawdzić zdobyte dotąd umiejętności w prawdziwym pojedynku. W imprezie udział wzięło ponad 300 zawodników z 20 klubów.

Idąc za przykładem starszych kolegów, i tutaj nasi sportowcy "dali radę" i przywieźli do domów wór medali. W Nowej Wsi wywalczyli: 6 złotych🥇, 12 srebrnych🥈 oraz 18 brązowych🥉 medali.


Wielkie brawa dla medalistów i wszystkich którzy tego dnia toczyli walki na matach.

Comments


bottom of page