• Facebook Clean

© 2018 by SameJudo

GRAFIK TRENINGÓW W FERIE

Poniżej przedstawiamy grafik treningów dla każdej z lokalizacji, obowiązujący podczas ferii zimowych.



FERIE TYDZIEŃ I


Ursus SP 381 ul. Drzymały

wtorek i czwartek 15:45-16:45 – grupa 1 naborowa 16:45-17:45 – grupa 2 kontynuacyjna


Marki Okólna

wtorek i czwartek 17:30-18:00 – grupa 1 naborowa 4-5 lat 18:00-18:45 – grupa 2 naborowa 18:45-19:45 – grupa 3 kontynuacyjna 19:45-21:00 – grupa 4 mini sport


Ząbki Harcerska

poniedziałek i środa 16:45-17:15 – grupa 1 naborowa 17:15-18:45 – grupa 2 kontynuacyjna 18:45-20:15 – grupa 3 kontynuacyjna


wtorek i czwartek 16:45-17:30 – grupa 2 naborowa/kontynuacyjna 17:30-18:30 – grupa 1 kontynuacyjna 18:30-19:30 – grupa 3 naborowa


Zielonka SP 1

poniedziałek i środa 17:00-17:30 – grupa 1 naborowa 4-5 lat 17:30-18:30 – grupa 2 naborowa 18:30-19:30 – grupa 3 kontynuacyjna


Wołomin SP 5

poniedziałek i środa 15:30-16:30 – grupa 1 naborowa 16:30-17:30 – grupa 2 kontynuacyjna


Radzymin SP 2

wtorek i czwartek 17:00-18:00 – grupa 1 naborowa 18:00-19:30 – grupa 2 kontynuacyjna


FERIE TYDZIEŃ II


Ursus SP 381 ul. Drzymały

wtorek i czwartek 15:45-16:45 – grupa 1 naborowa 16:45-17:45 – grupa 2 kontynuacyjna


Marki Okólna

wtorek i czwartek 17:30-18:00 – grupa 1 naborowa 4-5 lat 18:00-18:45 – grupa 2 naborowa 18:45-19:45 – grupa 3 kontynuacyjna 19:45-21:00 – grupa 4 mini sport


Ząbki Harcerska

poniedziałek i środa 16:45-17:15 – grupa 1 naborowa 17:15-18:45 – grupa 2 kontynuacyjna 18:45-20:15 – grupa 3 kontynuacyjna

wtorek i czwartek 16:45-17:30 – grupa 2 naborowa/kontynuacyjna 17:30-18:30 – grupa 1 kontynuacyjna 18:30-19:30 – grupa 3 naborowa


Zielonka SP 1

poniedziałek i środa 17:00-17:30 – grupa 1 naborowa 4-5 lat 17:30-18:30 – grupa 2 naborowa 18:30-19:30 – grupa 3 kontynuacyjna


Wołomin SP 5

poniedziałek i środa 15:30-16:30 – grupa 1 naborowa 16:30-17:30 – grupa 2 kontynuacyjna


Radzymin SP 2

wtorek i czwartek 17:00-18:00 – grupa 1 naborowa 18:00-19:30 – grupa 2 kontynuacyjna


ZAPRASZAMY