top of page

Gala SameJudo- Świąteczne Podsumowanie Sezonu

Zaktualizowano: 20 sty 2023

W dniu 15.12 odbyła się nasza wielka Gala SameJudo- Świąteczne Podsumowanie Sezonu – czyli podsumowaniu kończącego się roku 2022!Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią udało nam się zorganizować tradycyjną klubową imprezę podczas której był czas na zabawę, rozmowę a także nagrodzenie najlepszych zawodników UKS”SameJudo”.

Za cudowne poprowadzenie Gali dziękujemy Pani Aleksandra Szwed oraz Trenerowi Dominikowi- było cudownie, magicznie!

W tym roku nagrodzonych zostało ponad 70 zawodników i zawodniczek najwyżej uplasowanych w rankingu klubowym. Nagrodami w tym roku były cudowne puchary, nagrody rzeczowe, vouchery na sprzęt sportowy, vouchery na obozy klubowe oraz nagrody finansowe!

Serdecznie podziękowania kierujemy Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta oraz Hulapark w Hulakula za możliwość zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia! Dziękujemy Kacper Mysiorek - Iluzjonista & Mistrz Ucieczek, za wspaniałą część artystyczną, przy której wszyscy mogliśmy się pośmiać, oraz podziękowania dla Julii Wiśniewskiej, która wykonała piosenkę klubową na scenie przed Państwem!

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom Klubu SameJudo, którzy wspierają nasze działania, którzy wierzą w nasz sukces sportowy. Dziękujemy, że jesteście z nami! Już niebawem pamiątkowy film oraz setki zdjęć z naszej imprezy

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, trenerom, pracownikom biura, sponsorom i partnerom - bo to właśnie dzięki Wam, wspólnie tworzymy jedną wielką rodzinę #samejudofamily


_____

Comentários


bottom of page