top of page

BIELSKO BIAŁA CADET EUROPEAN CUP 2024

W weekend 18 i 19 maja 2024 roku, trójka naszych zawodników brała udział w Pucharze Europy w Bielsko Białej. Olga Cibor wystartował w kategorii do 52 kg. W mocno obsadzonej kategorii wagowej odpadła w rundzie eliminacyjnej i niestety wraca z zawodów bez trofeów. Wojciech Ferenc również nie miał szczęścia podczas tych zawodów. Startował w kategorii do 66 kg - była to najmocniej obsadzona kategoria w której startowało aż 88 zawodników, Wojtek również zakończył zmagania w rundzie eliminacyjnej. Trzecim reprezentantem naszego Klubu był Anton Khachatryan, starując w kategorii plus 90 kilogramów. Anton wygrał dwa pierwsze pojedynki z reprezentantem Litwy i Francji, natomiast w trzeciej walce został pokonany przez reprezentanta Kazachstanu i tym samym spadł do repasaży. W boju o brązowy medal najpierw pewnie wygrał z rywalem z Ukrainy a w kolejnym pojedynku niestety został pokonany przez zawodnika z Rumuni. Po pięciu wymagających pojedynkach Anton uplasował się na 9tym miejscu Pucharu Europy w Bielsko Białej.

Po ciężkim weekendzie startowym przyszedł czas na camp szkoleniowy z najlepszymi zawodnikami. Do trójki naszych zawodników dołączyło pokaźne stadko rekinów. Nasi zawodnicy nie mogli odpuścić nadążającej się okazji do trenowania z najlepszymi zawodnikami Europy! Mimo niewielkich sukcesów zebrane doświadczenie z pewnością przyniesie dobre owoce w przyszłości. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i gratulujemy sportowej postawy!


תגובות


bottom of page