top of page

DAMIAN RARÓG / JAN JACKIEWICZ

DAMIAN RARÓG

Damian%20Rar%C3%B3g%201_edited.jpg

Damian swoją przygodę z judo rozpoczął w wieku 8 lat w klubie MKS "Zryw"  Łowicz i uważa, że był to najlepszy wybór dla dziecka w tym wieku ponieważ, żadna inna dyscyplina nie rozwija tak ogólnie i jest przy tym  tak bezpieczna.

Praca z dziećmi i przekazywanie im swoich umiejętności daje Damianowi dużo radości
i satysfakcji. Możliwość patrzenia jak małymi kroczkami podwyższają swoje umiejętności jest cudowna.

Damian zdaje sobie sprawę, jak ważny w  życiu swoich podopiecznych jest prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny, dlatego każdy trening dopasowuje do możliwości danej grupy.

KONTAKT DO DAMIANA

t: 881 250 377

e: damian.samejudo@gmail.com

JAN JACKIEWICZ

Jan Jackiewicz_edited.jpg

Trener Janek swoją przygodę z judo zaczął w wieku 8 lat. Pierwsze kroki na macie postawił w klubie UKJ AON Warszawa pod opieką Trenera Cezarego Majewskiego, który doprowadził go do wielu sukcesów w Polsce jak i za granicą. 

Były członek kadry narodowej judo. Jest wielokrotnym medalista mistrzostw Polski, pucharów Świata i Europy w wielu kategoriach wiekowych. Posiada mistrzowski stopień w judo 1DAN. Po ukończeniu szkoły, wyjechał do Stanów Zjednoczonych gdzie trenował i prowadził zajęcia judo z dziećmi w nowojorskim klubie Szulinski Academy. Startował tam dwukrotnie w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w kategorii open, gdzie zdobył kolejno brązowy i srebrny medal.

Poza judo Janek interesuje się ekonomią, sportem, motoryzacją w szczególności samochodami klasycznymi oraz jest aktywnym nurkiem. Posiada certyfikat nurka zawodowego, który uprawnia go do pracy pod wodą.

KONTAKT DO JANKA

t: 601 357 059

e:

bottom of page