MICHAŁ ROMBEL / KRYSTIAN PIEKACZ

MICHAŁ ROMBEL

 

 

Michał Rombel - 1Dan od 2015r, medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski Judo. Ostatnie osiągnięcie to siódme miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie 4 maja 2019r. Tegoroczny zwycięzca Akademickich Mistrzostw Warszawy Judo. Aktywny zawodnik z pasją, który wciąż trenuje w Ukj Aszwoj Warszawa niezmiennie od ponad 13lat. Zawsze stara się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, dzieci go uwielbiają :) 

KONTAKT DO MICHAŁA

t: 575 002 133

e: michal.samejudo@gmail.com

KRYSTIAN PIEKACZ

Krystian przygodę z Judo rozpoczął w wieku 11 lat w Klubie MKS „Zryw” Łowicz.  Te wszystkie lata spędzone na treningach zaszczepiły w nim hart ducha, dyscyplinę oraz dążenie do realizacji stawianych sobie celi. Pomimo, iż Jego kariera jako zawodnika dobiegła końca, miłość do judo pozostała. Dlatego swoją przyszłość związał z byciem Trenerem.

 

Krystian jest licencjonowanym instruktorem sportu ze specjalizacją judo. Nieustannie stara się poszerzać swój warsztat trenerski m.in biorąc udział w Campach, czytając literaturę, analizując walki najlepszych judoków na świecie, czy też wymieniając wiedzę z zaprzyjaźnionymi Trenerami z Polski i zagranicy.

 

Swoim podopiecznym chciałby pokazać, że judo to nie tylko sztuka walki ale także wspaniały sport, który uczy pokory, systematyczności oraz wytrwałości. A przede wszystkim, że jest to przygoda życia, którą zawsze ciepło się wspomina.

Ukończył Akademię Sztuki Wojennej. Prywatnie interesuje się sportem, obronnością naszego państwa oraz kulturą Japońską.

KONTAKT DO KRYSTIANA

t: 697 864 422

e: krystian.samejudo@gmail.com