O Klubie

Dowiedz się więcej o naszym klubie

Klub powstał w sierpniu 2015 roku. Inicjatorem oraz pomysłodawcą był Łukasz Wójcik, który przez kilkanaście lat pobierał nauki japońskiej sztuki judo. Mając tak ogromne doświadczenie, naturalną kwestią była coraz większa chęć nauki innych osób. Z pomocą przyjaciół oraz rodziców swoich wychowanków, marzenia miały szanse przeoistoczyć się w rzeczywistość. W ten sposób założyciel może w dalszym ciągu nauczać oraz promować tak piękny sport jakim jest judo. Obecnie trenujemy w trzech miejscach: Ząbkach, Markach oraz Zielonce. W przyszłości planujemy rozszerzyć działalność o kolejne miejsca.

Ta strona używa ciasteczek. Więcej informacji.

Źródło: wikipedia.org