O KLUBIE

logo.png

Inicjatorem oraz pomysłodawcą naszego klubu był Łukasz Wójcik, który przez kilkanaście lat pobierał nauki japońskiej sztuki walki pod okiem jednego z najlepszych trenerów w kraju. Posiadając ogromną wiedzę, umiejętności, sukcesy na arenie międzynarodowej oraz chęci do uczenia innych, Łukasz postanowił założyć swój własny klub. Było to w 2015 roku! Od tamtej pory działamy i nieustannie  kształcimy nowych adeptów judo.

Łukasz Wójcik.png

SAME JUDO - WIĘCEJ NIŻ KLUB

Same Judo to wyjątkowy klub na sportowej mapie Polski. Prowadzimy zajęcia w Ząbkach, Markach, Zielonce, Radzyminie, Wołominie oraz na warszawskim Ursusie. W przyszłości planujemy jednak rozszerzyć naszą działalność o kolejne miejsca. Szkolimy zarówno najmłodsze dzieci jak i młodzież. Mamy doskonałych i profesjonalnych trenerów, którzy dbają zarówno o dobrą zabawę dzieci i ich bezpieczeństwo, jak również o ich umiejętności.

Uczymy judo, łącząc sztukę walki z dyscypliną sportu. Oznacza to, że stawiamy na efektywne i skuteczne nauczanie, ale nie zapominamy przy tym o istocie judo, którą jest samorozwój i opanowanie.

Pragniemy nie tylko trenować, ale także wychowywać naszych najmłodszych adeptów, wpajając im zasady, kulturę, higienę czy zachowania „fair play”. Judo jako sport olimpijski o ogromnych tradycjach kieruje się ściśle określonymi regułami, których należy bezwzględnie przestrzegać. Tego oczekujemy również i od naszych uczniów.

samejudo.jpg

TRENING W SAME JUDO

Trening Judo nie należy do prostych. Od zawodników wymaga zaangażowania i samodyscypliny. Aby odnosić sukcesy w tej dziedzinie sportu konieczne są ćwiczenia, co najmniej 2-4 razy w tygodniu. Jednak wiemy, że nie każdy z naszych podopiecznych chce zostać medalistą olimpijskim. Trening judo w naszym klubie to również doskonała zabawa, w której udział mogą brać nawet najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym.

Jak wygląda trening w Same Judo? Zaczynamy 20-minutową rozgrzewką, która zawiera ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz specjalne ćwiczenia techniczne. Kolejny etap to symulowane walki pod okiem jednego z naszych czujnych i profesjonalnych trenerów. Nasz trening jest jednak dostosowany do wieku uczestników i staramy się, aby nauka sprawiała mnóstwo radości.

Program zajęć obejmuje:

• ćwiczenia ogólnorozwojowe i usprawniające;

• ćwiczenia korekcyjne oraz gimnastyczne;

• gry i zabawy ruchowe;

• naukę sztuki miękkiego padania;

• naukę i trening technik Judo;

• naukę taktyki walki oraz przygotowanie
    do udziału w zawodach.

WIĘCEJ NIŻ JUDO

Judo to więcej, niż tylko sport i treningi. To droga do doskonalenia samego siebie poprzez treningi ducha i ciała. To filozofia życia, zgodna z jedną z naczelnych zasad obowiązujących w tym sporcie: jita kyoei. Pokazujemy, jacy jesteśmy i kim jesteśmy. Wiemy, jak sprawić, by judo stało się pasją. Dla nas nie ma końca w uczeniu się judo. Zapraszamy do naszego świata. Świata Same Judo.

DOŁĄCZ DO NAS

ZAPRASZAMY.png